Analýza dat - BI technologie

Školení a semináře

Mějte své reporty dostupné okamžitě, on-line a třeba i na tabletu nebo telefonu a to s nejnižšími náklady v maximální kvalitě díky Microsoft Power BI.

Power BI umožňuje flexibilně transformovat a kombinovat data z různých zdrojů a vytvářet ad-hoc reporty s vysokou vypovídací hodnotou.

Vaše fantazie při práci s daty by neměla být svazována nesourodostí dat, technickými limity analytického nástroje nebo zažitými tradičními postupy a vizualizacemi. Přijďte si s námi rozšířit obzory, zkusit nový úhel pohledu a inspirovat se řadou reálných řešení.

Cílem tohoto workshopu je prohloubit znalosti a dovednosti získané na předchozích kurzech Power BI a naučit se plynule pracovat s jazykem DAX. Kurz je plný praktických příkladů, na kterých si účastníci procvičí krok po kroku veškerou funkcionalitu tak, aby uměli vytvářet pokročilé výpočty a chápat jejich kontext.

Workshop je zaměřen na rozvoj dovedností pro práci s daty a vizualizace dat v prostředí Power BI. Cílem kurzu je předat účastníkům základní set dovedností od zvládání nástrojů MS Office zaměřených na datovou analýzu až po základy analytického myšlení. Účastníci se naučí řešit problémy pomocí samostatného hledání řešení a porovnávání různých cest vedoucím k finálnímu řešení. Kurz není pevně ohraničen, skládá se z variabilních půldenních bloků zaměřených na specifické potřeby konkrétního zákazníka.

Nevíte si rady s výběrem kurzu?

Napište nám