Naši lektoři

Vzdělávání zajišťuje tým zkušených lektorů, kteří mají mnohaleté zkušenosti s integrací dat, vývojem reportů a dashboardů i se školením ostatních.

V našem případě kovářova kobyla nechodí bosa. Každý z nás je specialistou na určitou oblast zajištění vzdělávacího programu. Není nás ani málo, takže jsme zastupitelní, a ani moc, aby se vytratil osobní a přátelský přístup. Máme více než 15 let zkušeností s prací kolem dat od jejich extrakce ze zdrojových systémů až po vizualizaci formou reportů a dashboardů. Rádi se s vámi o naše znalosti podělíme a pomůžeme vám vychovat samostatný analytický a vývojový tým.

Jakub Holubec

Lektor, poradce a kouč

Jakub má více než 15 let zkušeností s vývojem reportů a dashboardů, je zkušený lektor, jehož semináři a workshopy prošlo více než 500 účastníků. Pracoval na projektech u České spořitelny, Komerční banky, Wüstenrotu, Škodě auto, Sanofi Aventis E.ON. a mnohých dalších. Jakub školí v českém a anglickém jazyce.

Jakub školí témata

Tomáš Kasl

Expert a konzultant v oblasti DWH/BI pro Cognos řešení

Tomáš je zkušený certifikovaný konzultant, který v Cognosu vyvíjel reporty pro společnosti jako Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen banka, Sanofi Aventis, DHL, Sazka nebo RWE. Jeho semináři již prošlo více než 150 účastníků. Tomáš školí v českém a anglickém jazyce.

Tomáš školí témata

Michal Machata

Michal má rozsáhlé zkušenosti s analýzou dat, reportingem, budováním datových skladů a datovou integrací. Implementoval reporting v Bawag Bank a České spořitelně. Dále budoval datový sklad v AXA pojišťovně, Intercars a Real time ODS v České spořitelně. Michal má velký rozsah školení. Ať už je to reportingový systém Cognos, ETL nástroje Oracle Data Integrator, Microsoft Azure Data Factory tak obecně zaměřená školení Moderní BI architektura, datové modelování či základní ETL principy.

Michal školí témata

Vojtěch Půček

Senior BI konzultant a lektor

Vojtěch se zaměřuje na práci s BI nástroji od firmy Microsoft, zejména vývoj a design reportů v Microsoft Power BI. Pracuje pro klienta v oblasti farmacie, kde kromě vývoje a podpory platformy školí témata z oblasti informační a datové gramotnosti. V rámci BI akademie školí témata spojená s designem informací v českém jazyce (v případě potřeby i v angličtině).

Vojtěch školí témata

Petr Kolář

Senior BI konzultant a lektor

Petr má rozsáhlé zkušenosti s analýzou dat a reportingem. Implementoval Power BI reporting v globální firmě CEMEX, dále působil ve společnostech jako MSD, Organon, Metrostav Group, ŠKODA Auto, CK Fischer, Philip Morris ČR nebo Energizer Czech. Má 20 let zkušeností s výukou mnoha SW, je certifikovaný lektor Microsoft a dále vyučoval SW firem Autodesk, Adobe, Corel, IBM, Bentley aj. Petr školí v českém a anglickém jazyce.

Petr školí témata

Zdeněk Chadima

Expert a konzultant v oblasti DWH/BI pro Cognos řešení

Zdeněk je certifikovaný konzultant a specialista na Cognos a Business Intelligence s mnohaletou zkušeností ve vývoji reportingových řešení. Pracoval na projektech v České spořitelně, Komerční bance, DHL, Nokia, RWE, AVG a dalších.

Zdeněk školí témata

Ondřej Bronec

Lektor a konzultant, Expert Data science

Ondřej působí u dolphin consulting na pozici BI konzultanta. Jeho specializací je zejména Spotfire, ve kterém navrhuje řešení pro klienty působící ve farmacii. Kromě toho má zkušenosti s programováním, data miningem a algoritmy strojového učení. Ondřej školí témata související se strojovým učením a umělou inteligencí, a to v českém jazyce.

Ondřej školí témata

Michal Konvalinka

Expert a konzultant v oblasti MS nástrojů

Michal je lektorem počítačových školení a konzultací od roku 2010, školí zaměstnance firem různých velikostí a odvětví (banky, pojišťovny, automotive). Zaměřuje se zejména na kancelářské aplikace Microsoft (Microsoft 365, MS Project) a nástroje pro úpravu, analýzu a vizualizaci dat (Excel, Power Query a Power BI). Má více než 8leté zkušenosti s výukou na středních a vysokých školách, působil jako odborný asistent na katedře managementu VŠE v Praze a je držitelem několika certifikací (Microsoft Office Specialist, Microsoft Certified Trainer). Podle skladby posluchačů a obsahu školení využívá různé didaktické prostředky, aby udržel pozornost a pomohl nalézt účastníkům řešení, které odpovídá právě jejich potřebám a úrovni.

Michal školí témata

Daniel Hrdý

DWH architekt a ETL developer dolphin consulting a.s.

Dan působí u dolphin consulting na pozici BI konzultanta. Přestože nyní se zaměřuje především na návrh databází a práci s datovými sklady, vyzkoušel si i roli datového analytika a designéra Power BI reportů, například v Raiffeisenbank. Kromě toho se zabývá data science úlohami nebo open source intelligence.

Marek Prouza

BI konzultant

Marek je zkušený business analytik a lektor s přesahy do konzultace a IT. Specializuje se na oblasti pharmy, supply chain managementu, retailu a broadcastingu. Má rozsáhlé zkušenosti s BI nástroji včetně QlikSense. Také se věnuje projektovému managementu, vývoji, testování a datové analýze.

Marek školí témata