Mějte své reporty dostupné okamžitě, on-line a třeba i na tabletu nebo telefonu a to s nejnižšími náklady v maximální kvalitě díky Microsoft Power BI.

Co se na školení naučíte

  • Rozumět principům fungování Power BI
  • Orientovat se v Power BI komponentách a provádět základní operace s reporty
  • Připravovat data pro reporty a vytvářet vlastní kalkulace
  • Vytvářet a formátovat různé druhy tabulek a grafů
  • Filtrovat a analyzovat data
  • Sestavovat dashboardy a sdílet je s ostatními uživateli

Školení je určeno pro

  • Byznys uživatele, kteří chtějí automatizovat vytváření reportů a dashboardů
  • Datové analytiky vyžadujících pokročilejší nástroj, než je Microsoft Excel
  • Profesionální vývojáře reportů z oddělení IT a Business Intelligence

Cena školení

  • 70.000 Kč + DPH /za celou školenou skupinu (max. 12 osob)

Rezervovat školení

2 dny seminář a workshop

Petr Kolář

Petr má rozsáhlé zkušenosti s analýzou dat a reportingem. Implementoval Power BI reporting v globální firmě CEMEX, dále působil ve společnostech jako MSD, Organon, Metrostav Group, ŠKODA Auto, CK Fischer, Philip Morris ČR nebo Energizer Czech. Má 20 let zkušeností s výukou mnoha SW, je certifikovaný lektor Microsoft a dále vyučoval SW firem Autodesk, Adobe, Corel, IBM, Bentley aj. Petr školí v českém a anglickém jazyce.

Co o nás říkají naši klienti

Rado Smolka Podnikatel

Na letnú BI akadémiu som prišiel ako online analytik, aby som porozumel agilnému prístupu práci s veľkými dátami a ich vizualizácii. Jakub je človek s obrovskými skúsenosťami, ktoré ale vedel podať ďalej čo pri kurzoch nebýva vždy samozrejmé. Okrem toho som na kurze stretol ľudí pracujúcich pre veľké domáce aj zahraničné firmy, z ktorých každý riešil úplne unikátne problémy, a tak som sa vždy dozvedel viac aj ja. Určite odporúčam.

Vrchní ministerský rada Ministerstvo zemědělství

Příjemná, tvůrčí, týmová spolupráce.

Eliška Hlásková SETOS spol. s r. o.

Účastníci byli se školením spokojeni, přínos byl jistě znát. Pan Zavřel je odborníkem, snažil se vysvětlit problematiku srozumitelně a cíleně na naše potřeby. Školení splnilo očekávání všech účastníků.

Maryška Miloš Head of Department, Business Processes and IT Solutions, VIG RE zajišťovna, a.s.

Od školení jsem měl velmi vysoká očekávání a ta byla zcela naplněna nejen samotným obsahem, ale zejména přístupem Jakuba Holubce jak k předání svých rozsáhlých znalostí, tak i snaze je předat v co nejvíce srozumitelné a zapamatovatelné formě. Velmi oceňuji množství příkladů, na kterých teoretickou část vysvětloval a v případě navazujícího kurzu množství příkladů, kterými jsme se museli sami prokousat. Na těchto příkladech bylo velmi důležité, že jsme si vzájemně museli naše příklady obhájit a zhodnotit, tedy jsme sami přicházeli na to co je či není správně. Co je důležité zmínit, tak na našem školení byly dvě zcela nesourodé skupiny posluchačů – analytici/vývojáři z IT a lidé z controllingu. Spokojenost se školením byla v obou týmech, což je s ohledem na rozmanitost rolí znakem kvality školení a zkušenosti lektora.

Ing. Libor Daněk Analytik ICT, Ústav výpočetní techniky

Absolvoval jsem dvoudenní školení Petra Koláře a musím říct, že bylo velice příjemné a profesionální. Naučil jsem se prakticky všechny základní věci, které k reportingu v Power BI budu potřebovat. Organizace školení byla bez chybičky a atmosféra byla příjemná. Školící materiály jsou velmi dobré kvality a také zkušenosti lektora, který dělá tyto aplikace už léta. Umí tím pádem poradit i se složitějšími věcmi.

Ze školení si odnesete i pěkné příklady na vstupní data. Takže se po školení dají věci pěkně opakovat. To považuji také za velice šikovné. Nabídce má společnost také čtyřdenní školení, které se ještě více zabývá pokročilými technikami a problematikou administrace. Takže lze tímto směrem navazovat na úvodní kurz.

Jan Indra Konzultant, Screening Solutions s.r.o.

Petr byl za mě velmi kvalitním lektorem, u kterého jde okamžitě vidět, že se v této oblasti pohybuje již delší dobu a je skutečným odborníkem. Vedle představení práce se samotnými vizualizacemi oceňuji zejména vhled do problematiky čištění a transformace dat pomocí nejrůznějších funkcí. Pochvalu si zaslouží také samotné zázemí školení a jeho administrace, vše proběhlo hladce v klidném prostředí menší skupinky účastníků, kde byl i prostor pro naše aktivní zapojení a diskuzi.

Ondřej Hruška Karlovarská agentura rozvoje podnikání, p. o.

Zatím jednoznačně nejlepší školení, a to po všech stránkách.

Petr Mikoláš Up Česká republika s.r.o.

Za mne perfektní školení a skvěle vysvětlováno.

Jiří Netopil Up Česká republika s.r.o.

Já jsem byl se školením velmi spokojen, stejně tak jako i s organizací školení.

Petra Dušková Up Česká republika s.r.o.

Nejlepší školení, na kterém jsem kdy byla. Školitel, který naprosto vždy věděl a bylo jasné že je to chodící encyklopedie. Výborné rozložení látky (1. den info co se kde nastavuje a takové to seznámení, 2. den dopoledne intenzivní práce s Power BI, odpoledne už volnější – tipy, vychytávky, způsoby prezentace, možné řešení problémů atd.) Naprosto mi vyhovoval styl výuky, kdy neexistovalo, že by někdo „nestíhal“ nebo se ztratil, prostě dokud všichni neměli daný krok hotový, tak pan školitel každého obešel a doladil tak, aby všichni mohli postupovat dál. Celkově jsem moc spokojená, už během kurzu jsem věděla, kde to použiju a jak mi to může pomoci.

Ondřej Bureš Up Česká republika s.r.o.

Toto školení mohu jen a jen chválit. Nebylo to žádné letem světem, nýbrž vše hezky do detailů. Školitel byl zkušený, uměl vše vysvětlit a nešel dál, dokud všichni nepochopili a neměli hotovo. Ty znalosti Power BI, které jsem nabyl, jsem ihned zužitkoval a nyní v tom pravidelně aktivně pracuji. Je to za mě veliké zefektivnění některých věcí. Toto školení rozhodně dopadlo na úrodnou půdu a děkuji za tu možnost.

Anna Slavíková Up Česká republika s.r.o.

Za mě hodnotím kladně, velmi užitečné školení, jen doufám, že budeme moci brzo u nás začít používat. Školitel byl opravdu profesionál, danému tématu rozuměl, uměl reagovat na jakýkoli dotaz a školení mělo hlavu a patu. Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit.

Váháte, zda je toto ten správný kurz pro vás?

Kontaktujte nás