Co o nás říkají naši klienti

Datová analytička Komerční banka, a. s. Proč být data driven

Nejlepší hodina z celého týdne. Ani jsem nevěřila, že hodinové školení může být tak užitečně. Vynikající lektor, skvělé školení. Děkuji.

Lukáš Rozlílek Karlovarská agentura rozvoje podnikání, p. o. Architektura Power BI kombinující zdroje dat a pokročilý DAX

Se školením, které jste pro nás připravili na míru tématu – Architektura Power BI kombinující zdroje dat a pokročilý DAX jsme byli maximálně spokojeni a splnilo přesně naše očekávání.

Anna Slavíková Up Česká republika s.r.o. Třídenní školení Power BI uzpůsobené na míru

Za mě hodnotím kladně, velmi užitečné školení, jen doufám, že budeme moci brzo u nás začít používat. Školitel byl opravdu profesionál, danému tématu rozuměl, uměl reagovat na jakýkoli dotaz a školení mělo hlavu a patu. Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit.

Ondřej Bureš Up Česká republika s.r.o. Třídenní školení Power BI uzpůsobené na míru

Toto školení mohu jen a jen chválit. Nebylo to žádné letem světem, nýbrž vše hezky do detailů. Školitel byl zkušený, uměl vše vysvětlit a nešel dál, dokud všichni nepochopili a neměli hotovo. Ty znalosti Power BI, které jsem nabyl, jsem ihned zužitkoval a nyní v tom pravidelně aktivně pracuji. Je to za mě veliké zefektivnění některých věcí. Toto školení rozhodně dopadlo na úrodnou půdu a děkuji za tu možnost.

Monika Foldynová BI analytik, ČEZ Distribuce, a. s. Vývoj metadat v IBM Cognos framework manager

Děkujeme za školení panu lektorovi Tomáši Kaslovi za profesionální a zároveň lidský a pohodový přístup. Byli jsme spokojeni se všemi zatím proběhlými školeními (DIMENZIONÁLNÍ MODELOVÁNÍ, DESIGN INFORMACÍ 1 – PRINCIPY GRAFICKÉHO NÁVRHU REPORTŮ A DASHBOARDŮ, VÝVOJ REPORTŮ V IBM COGNOS ANALYTICS – REPORTING a FRAMEWORK MANAGER) a co je nutno dodat, je i profesionalita Zuzany Pragrové, se kterou jsme všechna školení dojednávali. Děkujeme a těšíme se na další školení.

Petra Dušková Up Česká republika s.r.o. Třídenní školení Power BI uzpůsobené na míru

Nejlepší školení, na kterém jsem kdy byla. Školitel, který naprosto vždy věděl a bylo jasné že je to chodící encyklopedie. Výborné rozložení látky (1. den info co se kde nastavuje a takové to seznámení, 2. den dopoledne intenzivní práce s Power BI, odpoledne už volnější – tipy, vychytávky, způsoby prezentace, možné řešení problémů atd.) Naprosto mi vyhovoval styl výuky, kdy neexistovalo, že by někdo „nestíhal“ nebo se ztratil, prostě dokud všichni neměli daný krok hotový, tak pan školitel každého obešel a doladil tak, aby všichni mohli postupovat dál. Celkově jsem moc spokojená, už během kurzu jsem věděla, kde to použiju a jak mi to může pomoci.

Jiří Netopil Up Česká republika s.r.o. Třídenní školení Power BI uzpůsobené na míru

Já jsem byl se školením velmi spokojen, stejně tak jako i s organizací školení.

Petr Mikoláš Up Česká republika s.r.o. Vývoj reportů v Power BI

Za mne perfektní školení a skvěle vysvětlováno.

Ondřej Hruška Karlovarská agentura rozvoje podnikání, p. o. Vývoj reportů v Power BI

Zatím jednoznačně nejlepší školení, a to po všech stránkách.

Ludmila Píchová Specialista reportingu, ČEZ Distribuce, a. s. Vývoj reportů v IBM Cognos analytics - reporting

Děkujeme za skvělé a perfektně připravené školení. Všem se moc líbilo.

Ondřej Hruška Karlovarská agentura rozvoje podnikání, p. o. MS Excel - transformování DAT Power nástroji

Velmi náročné téma, ovšem lektor byl výborně připraven a měl s námi obrovskou trpělivost. Školení si určitě zaslouží prezenční formu.

Ondřej Hruška Karlovarská agentura rozvoje podnikání, p. o. Školení Design informací a Základy analytického myšlení

Školení mělo přiměřený teoretický úvod, mnoho příkladů z praxe, aktivní zapojení účastníků a zkušený a sympatický lektor. Takto mají vypadat školení s touto tematikou.

Ondřej Hruška Karlovarská agentura rozvoje podnikání, p. o. Analýza dat v MS Excel

Sympatická a ochotná lektorka. Pro pokročilejší uživatele MS Excel spíše příjemné opakování avšak s řadou praktických tipů pro efektivnější práci. Oceňuji přínos v podobě představení nástrojů PowerPivot a PowerQuery.

Jan Indra Konzultant, Screening Solutions s.r.o. Vývoj reportů v Power BI

Petr byl za mě velmi kvalitním lektorem, u kterého jde okamžitě vidět, že se v této oblasti pohybuje již delší dobu a je skutečným odborníkem. Vedle představení práce se samotnými vizualizacemi oceňuji zejména vhled do problematiky čištění a transformace dat pomocí nejrůznějších funkcí. Pochvalu si zaslouží také samotné zázemí školení a jeho administrace, vše proběhlo hladce v klidném prostředí menší skupinky účastníků, kde byl i prostor pro naše aktivní zapojení a diskuzi.

Ing. Libor Daněk Analytik ICT, Ústav výpočetní techniky Vývoj reportů v Power BI

Absolvoval jsem dvoudenní školení Petra Koláře a musím říct, že bylo velice příjemné a profesionální. Naučil jsem se prakticky všechny základní věci, které k reportingu v Power BI budu potřebovat. Organizace školení byla bez chybičky a atmosféra byla příjemná. Školící materiály jsou velmi dobré kvality a také zkušenosti lektora, který dělá tyto aplikace už léta. Umí tím pádem poradit i se složitějšími věcmi.

Ze školení si odnesete i pěkné příklady na vstupní data. Takže se po školení dají věci pěkně opakovat. To považuji také za velice šikovné. Nabídce má společnost také čtyřdenní školení, které se ještě více zabývá pokročilými technikami a problematikou administrace. Takže lze tímto směrem navazovat na úvodní kurz.

Monika Foldynová BI analytik, ČEZ Distribuce, a. s. Design informací

Děkujeme za bezvadné školení. Jsou vidět dlouholeté zkušenosti lektora Jakuba Holubce, perfektní příprava a průběh školení na vysoké profesionální úrovni. Samotné téma bylo přínosné a zajímavé, je to pohled z jiného úhlu, vlastně ze všech úhlů. S kolegy již máme zažitou formu reportů a toto školení nám pomohlo k jinému náhledu. Věříme, že budeme pokračovat dál ve spolupráci s Vašimi lektory. Byli jsme velmi spokojeni.

Štěpán Doležel SS&O Finance, KBC Group Czech Branch Design informací 1 a 2

BI Akademie nám otevřela oči v různých pohledech na BI a reporting. Profesionalita prvotní komunikace byla doplněna bohatými zkušenostmi lektora na školením samotném, které splnilo naše vysoké očekávání. Vřele doporučujeme!

Maryška Miloš Head of Department, Business Processes and IT Solutions, VIG RE zajišťovna, a.s. Design informací 1 a 2

Od školení jsem měl velmi vysoká očekávání a ta byla zcela naplněna nejen samotným obsahem, ale zejména přístupem Jakuba Holubce jak k předání svých rozsáhlých znalostí, tak i snaze je předat v co nejvíce srozumitelné a zapamatovatelné formě. Velmi oceňuji množství příkladů, na kterých teoretickou část vysvětloval a v případě navazujícího kurzu množství příkladů, kterými jsme se museli sami prokousat. Na těchto příkladech bylo velmi důležité, že jsme si vzájemně museli naše příklady obhájit a zhodnotit, tedy jsme sami přicházeli na to co je či není správně. Co je důležité zmínit, tak na našem školení byly dvě zcela nesourodé skupiny posluchačů – analytici/vývojáři z IT a lidé z controllingu. Spokojenost se školením byla v obou týmech, což je s ohledem na rozmanitost rolí znakem kvality školení a zkušenosti lektora.

Jana Kendíková Head of Department Board Office, VIG RE zajišťovna, a.s Analýza dat v MS Excel

Chtěla poděkovat za školení, které mělo velmi dobrou odezvu. Účastníkům se líbilo a i ti pokročilejší našli triky-tipy, které neznali.

Ing. Dagmar Lacinová Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR Design informací

Školení bylo přesně podle očekávání, průnik soft kognitivního vnímání pozadí jako podklad toho, jak směrovat report. Obsah, forma i školitel na profi úrovni. Úhly pohledu i šíře záběru byly originální. Každý z účastníků si dokázal nalézt něco svého, něco co určitě využije při své práci.

Eliška Hlásková SETOS spol. s r. o. Vývoj reportů v Power BI

Účastníci byli se školením spokojeni, přínos byl jistě znát. Pan Zavřel je odborníkem, snažil se vysvětlit problematiku srozumitelně a cíleně na naše potřeby. Školení splnilo očekávání všech účastníků.

Ing. Karel Gottwald ml. Vedoucí IT, TUkas ČSAO a.s Dimenzionální modelování

Školení pro mne bylo velkým přínosem.

Martin Tesař Manager, Customer Life Cycle Management, E.ON Energie, a.s. Design informací

Kolegové byli ze školení nadšení. Informace padly na plodnou půdu a moooc děkujeme Jakubovi že si našel čas a přijel na jih Čech se podělit o své praktické zkušenosti. Skvěle připravená prezentace a úžasně podaná.

Martin Křivánek HR Analyst, Human Resources, PIERBURG s.r.o. Design informací

Účastníkům se líbily nové trendy v designu informací. Výhodou tohoto školení je skutečnost, že praktické dopady jsou ihned vidět. Já osobně jsem změnil jeden z našich HR reportů a hned jsem měl pozitivní zpětnou vazbu od jednatele společnosti.

Pavel Šlechta Finance & IT, Controlling Team Leader, Kiekert-CS, s.r.o. Školení Power BI na míru

Kolegové byli velmi spokojení jak s tempem probírané látky, tak možností testování v rámci workshopů. Dozvěděli jsme se spoustu novinek, které, věřím, budeme schopni využít v naší denní práci.

Analyst IT Komerční banka, a.s. Design informací

Celkově dobrý dojem, bavilo mne to :).

Správce IS HAJDIK a.s. Design informací 1 a 2

Pozitivní dojmy, praktické příklady.

Vrchní ministerský rada Ministerstvo zemědělství

Příjemná, tvůrčí, týmová spolupráce.

Controller THERMAL-F, a.s. Design informací

Výborné a srozumitelné.

Jiří Macourek Za Tým BI Reporting České spořitelny a.s. Design informací, série školení zaměřené na technologii IBM Cognos

Firma dolphin consulting nám dlouhodobě poskytuje celou řadu školení. V poslední době se jednalo zejména o školení Cognos (Report studio, dashboarding), Framework Manager a design reportu. Účastníci školení si velmi chválí profesionální přístup, workshopový způsob výuky a využitelnost naučených znalostí v praxi.

Luboš Mrázek Série školení na míru

Společnost dolphin consulting v posledních letech poskytovala školení několika Business Intelligence týmům pod mým vedením v oblasti bankovnictví a farmaceutického průmyslu, a to jak školení technologických, tak i obecných. Semináře měly u účastníků velmi pozitivní ohlasy a byli jsme s nimi spokojení.

Rado Smolka Podnikatel Design informací, Dimenzionální modelování, Agilní řízení projektů, Power BI

Na letnú BI akadémiu som prišiel ako online analytik, aby som porozumel agilnému prístupu práci s veľkými dátami a ich vizualizácii. Jakub je človek s obrovskými skúsenosťami, ktoré ale vedel podať ďalej čo pri kurzoch nebýva vždy samozrejmé. Okrem toho som na kurze stretol ľudí pracujúcich pre veľké domáce aj zahraničné firmy, z ktorých každý riešil úplne unikátne problémy, a tak som sa vždy dozvedel viac aj ja. Určite odporúčam.

Oddělení ekonomického řízení a controllingu Ministerstvo zemědělství Design informací, Dimenzionální modelování, Agilní řízení projektů, Power BI

Děkujeme společnosti dolphin consulting a.s. za Letní BI akademii, které jsme se zúčastnili. S průběhem, zázemím a kvalitou všech jednotlivých modulů uspořádaných formou zábavných aktivních workshopů a seminářů jsme byli velmi spokojeni. Díky nabytým poznatkům a zkušenostem se nám rozvinul a ucelil pohled na práci s daty, a tyto přínosy využíváme při každodenní práci.